Pregătitoare A

Clasa: PREGATITOARE A

1 2 3 4 5 6
08:00 – 08:50 09:00 – 09:50 10:00 – 10:50 11:10 – 12:00 12:10 – 13:00 13:10 – 14:00
Luni DEZVOLTARE PERSONALA
GALAVAN DANIELA
MATEMATICA SI EXPLORAREA MEDIULUI
GALAVAN DANIELA
COMUNICARE IN LIMBA ROMANA
GALAVAN DANIELA
LB.FRANC.
VERES GEORGIANA
Marţi MATEMATICA SI EXPLORAREA MEDIULUI
GALAVAN DANIELA
EDUCATIE FIZICA SI SPORT
ANDEA ALEXANDRU
COMUNICARE IN LIMBA ROMANA
GALAVAN DANIELA
MUZICA SI MISCARE
GALAVAN DANIELA
Miercuri MATEMATICA SI EXPLORAREA MEDIULUI
GALAVAN DANIELA
RELIGIE
TAUCEAN ALINA
COMUNICARE IN LIMBA ROMANA
GALAVAN DANIELA
ARTE VIZUALE SI ABILITATI PRACTICE
GALAVAN DANIELA
Joi MATEMATICA SI EXPLORAREA MEDIULUI
GALAVAN DANIELA
EDUCATIE FIZICA SI SPORT
ANDEA ALEXANDRU
COMUNICARE IN LIMBA ROMANA
GALAVAN DANIELA
MUZICA SI MISCARE
GALAVAN DANIELA
Vineri DEZVOLTARE PERSONALA
GALAVAN DANIELA
COMUNICARE IN LIMBA ROMANA
GALAVAN DANIELA
ARTE VIZUALE SI ABILITATI PRACTICE
GALAVAN DANIELA
Pregătitoare B

Clasa: PREGATITOARE B

1 2 3 4 5 6
08:00 – 08:50 09:00 – 09:50 10:00 – 10:50 11:10 – 12:00 12:10 – 13:00 13:10 – 14:00
Luni MATEMATICA SI EXPLORAREA MEDIULUI
LULUSAN ALINA
RELIGIE
TAUCEAN ALINA
COMUNICARE IN LIMBA ROMANA
LULUSAN ALINA
MUZICA SI MISCARE
LULUSAN ALINA
Marţi MATEMATICA SI EXPLORAREA MEDIULUI
LULUSAN ALINA
COMUNICARE IN LIMBA ROMANA
LULUSAN ALINA
DEZVOLTARE PERSONALA
LULUSAN ALINA
LB.FRANC.
VERES GEORGIANA
Miercuri MATEMATICA SI EXPLORAREA MEDIULUI
LULUSAN ALINA
COMUNICARE IN LIMBA ROMANA
LULUSAN ALINA
ARTE VIZUALE SI ABILITATI PRACTICE
LULUSAN ALINA
EDUCATIE FIZICA SI SPORT
ANDEA ALEXANDRU
Joi MATEMATICA SI EXPLORAREA MEDIULUI
LULUSAN ALINA
COMUNICARE IN LIMBA ROMANA
LULUSAN ALINA
DEZVOLTARE PERSONALA
LULUSAN ALINA
MUZICA SI MISCARE
LULUSAN ALINA
Vineri COMUNICARE IN LIMBA ROMANA
LULUSAN ALINA
ARTE VIZUALE SI ABILITATI PRACTICE
LULUSAN ALINA
EDUCATIE FIZICA SI SPORT
ANDEA ALEXANDRU
Clasa 1 A

Clasa: I A

1 2 3 4 5 6
08:00 – 08:50 09:00 – 09:50 10:00 – 10:50 11:10 – 12:00 12:10 – 13:00 13:10 – 14:00
Luni DEZVOLTARE PERSONALA
ARDELEAN IOANA
MATEMATICA SI EXPLORAREA MEDIULUI
ARDELEAN IOANA
EDUCATIE FIZICA SI SPORT
ANDEA ALEXANDRU
COMUNICARE IN LIMBA ROMANA
ARDELEAN IOANA
Marţi MATEMATICA SI EXPLORAREA MEDIULUI
ARDELEAN IOANA
COMUNICARE IN LIMBA ROMANA
ARDELEAN IOANA
COMUNICARE IN LIMBA ROMANA
ARDELEAN IOANA
ARTE VIZUALE SI ABILITATI PRACTICE
ARDELEAN IOANA
Miercuri MATEMATICA SI EXPLORAREA MEDIULUI
ARDELEAN IOANA
COMUNICARE IN LIMBA ROMANA
ARDELEAN IOANA
ARTE VIZUALE SI ABILITATI PRACTICE
ARDELEAN IOANA
MUZICA SI MISCARE
ARDELEAN IOANA
Joi RELIGIE
TAUCEAN ALINA
MATEMATICA SI EXPLORAREA MEDIULUI
ARDELEAN IOANA
COMUNICARE IN LIMBA ROMANA
ARDELEAN IOANA
EDUCATIE FIZICA SI SPORT
ANDEA ALEXANDRU
Vineri COMUNICARE IN LIMBA ROMANA
ARDELEAN IOANA
COMUNICARE IN LIMBA ROMANA
ARDELEAN IOANA
LB.ENG
ARDELEAN IOANA
MUZICA SI MISCARE
ARDELEAN IOANA
Clasa 1 B

Clasa: I B

1 2 3 4 5 6
08:00 – 08:50 09:00 – 09:50 10:00 – 10:50 11:10 – 12:00 12:10 – 13:00 13:10 – 14:00
Luni DEZVOLTARE PERSONALA
HERBEI DENISA
MATEMATICA SI EXPLORAREA MEDIULUI
HERBEI DENISA
COMUNICARE IN LIMBA ROMANA
HERBEI DENISA
MUZICA SI MISCARE
HERBEI DENISA
Marţi COMUNICARE IN LIMBA ROMANA
HERBEI DENISA
COMUNICARE IN LIMBA ROMANA
HERBEI DENISA
EDUCATIE FIZICA SI SPORT
ANDEA ALEXANDRU
ARTE VIZUALE SI ABILITATI PRACTICE
HERBEI DENISA
Miercuri MATEMATICA SI EXPLORAREA MEDIULUI
HERBEI DENISA
COMUNICARE IN LIMBA ROMANA
HERBEI DENISA
COMUNICARE IN LIMBA ROMANA
HERBEI DENISA
MUZICA SI MISCARE
HERBEI DENISA
Joi MATEMATICA SI EXPLORAREA MEDIULUI
HERBEI DENISA
COMUNICARE IN LIMBA ROMANA
HERBEI DENISA
COMUNICARE IN LIMBA ROMANA
HERBEI DENISA
LB.ENG
BUDURISAN ANCA
Vineri RELIGIE
TAUCEAN ALINA
MATEMATICA SI EXPLORAREA MEDIULUI
HERBEI DENISA
ARTE VIZUALE SI ABILITATI PRACTICE
HERBEI DENISA
EDUCATIE FIZICA SI SPORT
ANDEA ALEXANDRU
Clasa 2 A

Clasa: II A

1 2 3 4 5 6
08:00 – 08:50 09:00 – 09:50 10:00 – 10:50 11:10 – 12:00 12:10 – 13:00 13:10 – 14:00
Luni COMUNICARE IN LIMBA ROMANA
POPOVICI FLORINA
COMUNICARE IN LIMBA ROMANA
POPOVICI FLORINA
MATEMATICA SI EXPLORAREA MEDIULUI
POPOVICI FLORINA
EDUCATIE FIZICA SI SPORT
ANDEA ALEXANDRU
Marţi COMUNICARE IN LIMBA ROMANA
POPOVICI FLORINA
MATEMATICA SI EXPLORAREA MEDIULUI
POPOVICI FLORINA
ARTE VIZUALE SI ABILITATI PRACTICE
POPOVICI FLORINA
RELIGIE
TAUCEAN ALINA
Miercuri COMUNICARE IN LIMBA ROMANA
POPOVICI FLORINA
MATEMATICA SI EXPLORAREA MEDIULUI
POPOVICI FLORINA
LB.ENG
POPOVICI FLORINA
MUZICA SI MISCARE
POPOVICI FLORINA
Joi COMUNICARE IN LIMBA ROMANA
POPOVICI FLORINA
MATEMATICA SI EXPLORAREA MEDIULUI
POPOVICI FLORINA
EDUCATIE FIZICA SI SPORT
ANDEA ALEXANDRU
ARTE VIZUALE SI ABILITATI PRACTICE
POPOVICI FLORINA
Vineri COMUNICARE IN LIMBA ROMANA
POPOVICI FLORINA
MATEMATICA SI EXPLORAREA MEDIULUI
POPOVICI FLORINA
DEZVOLTARE PERSONALA
POPOVICI FLORINA
MUZICA SI MISCARE
POPOVICI FLORINA
Clasa 2 B

Clasa: II B

1 2 3 4 5 6
08:00 – 08:50 09:00 – 09:50 10:00 – 10:50 11:10 – 12:00 12:10 – 13:00 13:10 – 14:00
Luni DEZVOLTARE PERSONALA
ICLODEAN NICOLETA
EDUCATIE FIZICA SI SPORT
ANDEA ALEXANDRU
MATEMATICA SI EXPLORAREA MEDIULUI
ICLODEAN NICOLETA
MUZICA SI MISCARE
ICLODEAN NICOLETA
Marţi COMUNICARE IN LIMBA ROMANA
ICLODEAN NICOLETA
RELIGIE
TAUCEAN ALINA
MATEMATICA SI EXPLORAREA MEDIULUI
ICLODEAN NICOLETA
ARTE VIZUALE SI ABILITATI PRACTICE
ICLODEAN NICOLETA
Miercuri MATEMATICA SI EXPLORAREA MEDIULUI
ICLODEAN NICOLETA
COMUNICARE IN LIMBA ROMANA
ICLODEAN NICOLETA
EDUCATIE FIZICA SI SPORT
ANDEA ALEXANDRU
LB.ENG
BAN SIMINA
Joi COMUNICARE IN LIMBA ROMANA
ICLODEAN NICOLETA
MATEMATICA SI EXPLORAREA MEDIULUI
ICLODEAN NICOLETA
COMUNICARE IN LIMBA ROMANA
ICLODEAN NICOLETA
ARTE VIZUALE SI ABILITATI PRACTICE
ICLODEAN NICOLETA
Vineri MATEMATICA SI EXPLORAREA MEDIULUI
ICLODEAN NICOLETA
COMUNICARE IN LIMBA ROMANA
ICLODEAN NICOLETA
COMUNICARE IN LIMBA ROMANA
ICLODEAN NICOLETA
MUZICA SI MISCARE
ICLODEAN NICOLETA
Clasa 3 A

Clasa: III A

1 2 3 4 5 6
08:00 – 08:50 09:00 – 09:50 10:00 – 10:50 11:10 – 12:00 12:10 – 13:00 13:10 – 14:00
Luni LIMBA SI LITERATURA ROMÂNA
JULEAN FLORICA
MATEMATICA
JULEAN FLORICA
MUZICA SI MISCARE
JULEAN FLORICA
LB.ENG
BAN SIMINA
OPTIONAL-PREGATITI PENTRU VIATA! EDUCATIE PENTRU VIATA SI COMUNITATE !
GHERMAN ALINA
Marţi RELIGIE ORTODOXA
TAUCEAN ALINA
MATEMATICA
JULEAN FLORICA
LIMBA SI LITERATURA ROMÂNA
JULEAN FLORICA
EDUCATIE FIZICA SI SPORT
ANDEA ALEXANDRU
Miercuri LIMBA SI LITERATURA ROMÂNA
JULEAN FLORICA
MATEMATICA
JULEAN FLORICA
LB.ENG
BAN SIMINA
ARTE VIZUALE SI ABILITATI PRACTICE
JULEAN FLORICA
Joi LIMBA SI LITERATURA ROMÂNA
JULEAN FLORICA
MATEMATICA
JULEAN FLORICA
STIINTE ALE NATURII
JULEAN FLORICA
JOC SI MISCARE
JULEAN FLORICA
RELIGIE NEOPROTESTANTA
DOBOS ION
Vineri LIMBA SI LITERATURA ROMÂNA
JULEAN FLORICA
EDUCATIE FIZICA SI SPORT
ANDEA ALEXANDRU
EDUCATIE CIVICA
JULEAN FLORICA
ARTE VIZUALE SI ABILITATI PRACTICE
JULEAN FLORICA
Clasa 3 B

Clasa: III B

1 2 3 4 5 6
08:00 – 08:50 09:00 – 09:50 10:00 – 10:50 11:10 – 12:00 12:10 – 13:00 13:10 – 14:00
Luni LIMBA SI LITERATURA ROMÂNA
ONICA CRISTINA
LIMBA SI LITERATURA ROMÂNA
ONICA CRISTINA
MATEMATICA
ONICA CRISTINA
OPTIONAL-PREGATITI PENTRU VIATA! EDUCATIE PENTRU VIATA SI COMUNITATE !
GHERMAN ALINA
Marţi MATEMATICA
ONICA CRISTINA
LB.ENG
BUDURISAN ANCA
LIMBA SI LITERATURA ROMÂNA
ONICA CRISTINA
JOC SI MISCARE
ONICA CRISTINA
Miercuri LIMBA SI LITERATURA ROMÂNA
ONICA CRISTINA
MATEMATICA
ONICA CRISTINA
EDUCATIE FIZICA SI SPORT
ANDEA ALEXANDRU
STIINTE ALE NATURII
ONICA CRISTINA
Joi LIMBA SI LITERATURA ROMÂNA
ONICA CRISTINA
RELIGIE ORTODOXA
TAUCEAN ALINA
MATEMATICA
ONICA CRISTINA
ARTE VIZUALE SI ABILITATI PRACTICE
ONICA CRISTINA
LB.ENG
BUDURISAN ANCA
Vineri EDUCATIE FIZICA SI SPORT
ANDEA ALEXANDRU
EDUCATIE CIVICA
ONICA CRISTINA
ARTE VIZUALE SI ABILITATI PRACTICE
ONICA CRISTINA
MUZICA SI MISCARE
ONICA CRISTINA
Clasa 4 A

Clasa: IV A

1 2 3 4 5 6
08:00 – 08:50 09:00 – 09:50 10:00 – 10:50 11:10 – 12:00 12:10 – 13:00 13:10 – 14:00
Luni MATEMATICA
MOCUTA FLOAREA
LIMBA SI LITERATURA ROMÂNA
MOCUTA FLOAREA
OPTIONAL-PREGATITI PENTRU VIATA! EDUCATIE PENTRU VIATA SI COMUNITATE !
GHERMAN ALINA
ISTORIE
MOCUTA FLOAREA
EDUCATIE FIZICA SI SPORT
ANDEA ALEXANDRU
Marţi MATEMATICA
MOCUTA FLOAREA
LIMBA SI LITERATURA ROMÂNA
MOCUTA FLOAREA
LB.ENG
BUDURISAN ANCA
MUZICA SI MISCARE
MOCUTA FLOAREA
Miercuri MATEMATICA
MOCUTA FLOAREA
RELIGIE ORTODOXA
TAUCEAN ALINA
LIMBA SI LITERATURA ROMÂNA
MOCUTA FLOAREA
STIINTE
MOCUTA FLOAREA
EDUCATIE FIZICA SI SPORT
ANDEA ALEXANDRU
Joi MATEMATICA
MOCUTA FLOAREA
LIMBA SI LITERATURA ROMÂNA
MOCUTA FLOAREA
LB.ENG
BUDURISAN ANCA
GEOGRAFIE
MOCUTA FLOAREA
Vineri LIMBA SI LITERATURA ROMÂNA
MOCUTA FLOAREA
EDUCATIE CIVICA
MOCUTA FLOAREA
ARTE VIZUALE SI ABILITATI PRACTICE
MOCUTA FLOAREA
JOC SI MISCARE
MOCUTA FLOAREA
Clasa 4 B

Clasa: IV B

1 2 3 4 5 6
08:00 – 08:50 09:00 – 09:50 10:00 – 10:50 11:10 – 12:00 12:10 – 13:00 13:10 – 14:00
Luni LIMBA SI LITERATURA ROMÂNA
RAU MONICA
STIINTE
RAU MONICA
MATEMATICA
RAU MONICA
JOC SI MISCARE
RAU MONICA
Marţi MATEMATICA
RAU MONICA
LIMBA SI LITERATURA ROMÂNA
RAU MONICA
ISTORIE
RAU MONICA
LB.ENG
BUDURISAN ANCA
EDUCATIE FIZICA SI SPORT
ANDEA ALEXANDRU
Miercuri LIMBA SI LITERATURA ROMÂNA
RAU MONICA
MATEMATICA
RAU MONICA
MUZICA SI MISCARE
RAU MONICA
ARTE VIZUALE SI ABILITATI PRACTICE
RAU MONICA
Joi LIMBA SI LITERATURA ROMÂNA
RAU MONICA
LB.ENG
BUDURISAN ANCA
MATEMATICA
RAU MONICA
GEOGRAFIE
RAU MONICA
EDUCATIE FIZICA SI SPORT
ANDEA ALEXANDRU
Vineri LIMBA SI LITERATURA ROMÂNA
RAU MONICA
RELIGIE ORTODOXA
TAUCEAN ALINA
EDUCATIE CIVICA
RAU MONICA
OPTIONAL-PREGATITI PENTRU VIATA! EDUCATIE PENTRU VIATA SI COMUNITATE !
GHERMAN ALINA
Clasa 5 A

Clasa: 5 A

1 2 3 4 5 6
08:00 – 08:50 09:00 – 09:50 10:00 – 10:50 11:10 – 12:00 12:10 – 13:00 13:10 – 14:00
Luni MATE
POPESCU GABRIELA
L. ROM
VASILOVICI EMILIA
ISTORIE
NADABAN RAMONA
ED.FIZIC.
MOCUTA PETRU
LB.ENG
TORKOS ANTONELA
Marţi GEOGRAFIE
MOCUTA LIANA
LB.FRANC.
VERES GEORGIANA
L. ROM
VASILOVICI EMILIA
MATE
POPESCU GABRIELA
EDUCATIE SOCIALA
GHERMAN ALINA
Miercuri LB.ENG
TORKOS ANTONELA
DIRIG.
POPESCU GABRIELA
MATE
POPESCU GABRIELA
L. ROM
VASILOVICI EMILIA
ED.TEH.
ANDEA GHEORGHE
MUZICA
LULUSAN ALINA
Joi L. ROM
VASILOVICI EMILIA
LB.ENG
TORKOS ANTONELA
BIOLOGIE
MUNTEAN FLORICA
DESEN
MOT ADRIANA
RELIGIE
TAUCEAN ALINA
Vineri L. ROM
VASILOVICI EMILIA
LB.FRANC.
VERES GEORGIANA
TIC
PARV DIANA
MATE
POPESCU GABRIELA
ED.FIZIC.
MOCUTA PETRU
ISTORIE
NADABAN RAMONA
Clasa 5 B

Clasa: 5 B

1 2 3 4 5 6
08:00 – 08:50 09:00 – 09:50 10:00 – 10:50 11:10 – 12:00 12:10 – 13:00 13:10 – 14:00
Luni ISTORIE
NADABAN RAMONA
LB.ENG
TORKOS ANTONELA
MATE
POPESCU GABRIELA
RELIGIE
TAUCEAN ALINA
L. ROM
VASILOVICI EMILIA
TIC
PARV DIANA
Marţi MATE
POPESCU GABRIELA
ED.FIZIC.
MOCUTA PETRU
DESEN
MOT ADRIANA
L. ROM
VASILOVICI EMILIA
MUZICA
LULUSAN ALINA
Miercuri MATE
POPESCU GABRIELA
GEOGRAFIE
MOCUTA LIANA
DIRIG.
TAUCEAN ALINA
LB.ENG
TORKOS ANTONELA
L. ROM
VASILOVICI EMILIA
LB.FRANC.
VERES GEORGIANA
Joi BIOLOGIE
MUNTEAN FLORICA
MATE
POPESCU GABRIELA
ED.FIZIC.
MOCUTA PETRU
L. ROM
VASILOVICI EMILIA
ED.TEH.
ANDEA GHEORGHE
Vineri LB.FRANC.
VERES GEORGIANA
LB.ENG
TORKOS ANTONELA
EDUCATIE SOCIALA
GHERMAN ALINA
ISTORIE
NADABAN RAMONA
L. ROM
VASILOVICI EMILIA
Clasa 6 A

Clasa: 6 A

1 2 3 4 5 6
08:00 – 08:50 09:00 – 09:50 10:00 – 10:50 11:10 – 12:00 12:10 – 13:00 13:10 – 14:00
Luni LB.ENG
BAN SIMINA
L. ROM
VERESEZAN OANA DOINA
L. ROM
VERESEZAN OANA DOINA
MATE
POPESCU GABRIELA
RELIGIE
TAUCEAN ALINA
EDUCATIE SOCIALA
GHERMAN ALINA
Marţi LB.ENG
BAN SIMINA
MATE
POPESCU GABRIELA
LB.FRANC.
VERES GEORGIANA
FIZICA
BERAR DANIELA
ED.FIZIC.
MOCUTA PETRU
Miercuri DIRIG.
VERES GEORGIANA
L. ROM
VERESEZAN OANA DOINA
L. ROM
VERESEZAN OANA DOINA
DESEN
MOT ADRIANA
MUZICA
LULUSAN ALINA
ED.TEH.
ANDEA GHEORGHE
Joi L. ROM
VERESEZAN OANA DOINA
FIZICA
BERAR DANIELA
ISTORIE
ITT
MATE
POPESCU GABRIELA
LB.ENG
BAN SIMINA
BIOLOGIE
MUNTEAN FLORICA
Vineri GEOGRAFIE
MOCUTA LIANA
MATE
POPESCU GABRIELA
ED.FIZIC.
MOCUTA PETRU
BIOLOGIE
MUNTEAN FLORICA
TIC
PARV DIANA
LB.FRANC.
VERES GEORGIANA
Clasa 6 B

Clasa: 6 B

1 2 3 4 5 6
08:00 – 08:50 09:00 – 09:50 10:00 – 10:50 11:10 – 12:00 12:10 – 13:00 13:10 – 14:00
Luni MATE
CENTEAN LILIANA
DIRIG.
ERDEI ANDREEA
LB.ENG
BAN SIMINA
L. ROM
ERDEI ANDREEA
L. ROM
ERDEI ANDREEA
FIZICA
BERAR DANIELA
Marţi MATE
CENTEAN LILIANA
BIOLOGIE
MUNTEAN FLORICA
ED.FIZIC.
MOCUTA PETRU
MUZICA
GEICU VIOARA
ED.TEH.
ANDEA GHEORGHE
TIC
PARV DIANA
Miercuri GEOGRAFIE
MOCUTA LIANA
MATE
CENTEAN LILIANA
DESEN
MOT ADRIANA
L. ROM
ERDEI ANDREEA
LB.FRANC.
VERES GEORGIANA
Joi LB.ENG
BAN SIMINA
ISTORIE
ITT
RELIGIE
TAUCEAN ALINA
ED.FIZIC.
MOCUTA PETRU
MATE
CENTEAN LILIANA
EDUCATIE SOCIALA
GHERMAN ALINA
Vineri BIOLOGIE
MUNTEAN FLORICA
FIZICA
BERAR DANIELA
LB.FRANC.
VERES GEORGIANA
L. ROM
ERDEI ANDREEA
L. ROM
ERDEI ANDREEA
LB.ENG
BAN SIMINA
Clasa 7 A

Clasa: 7 A

1 2 3 4 5 6
08:00 – 08:50 09:00 – 09:50 10:00 – 10:50 11:10 – 12:00 12:10 – 13:00 13:10 – 14:00
Luni DIRIG.
VASILOVICI EMILIA
CHIMIE
CENTEAN TEODORA
L. ROM
VASILOVICI EMILIA
LB.ENG
TORKOS ANTONELA
FIZICA
BERAR DANIELA
Marţi L. ROM
VASILOVICI EMILIA
MUZICA
GEICU VIOARA
MATE
DON NELU
LB.ENG
TORKOS ANTONELA
BIOLOGIE
MUNTEAN FLORICA
ED.FIZIC.
MOCUTA PETRU
Miercuri MATE
DON NELU
L. ROM
VASILOVICI EMILIA
LB.FRANC.
VERES GEORGIANA
ED.TEH.
ANDEA GHEORGHE
RELIGIE
TAUCEAN ALINA
CULT.CIV.
GHERMAN ALINA
Joi GEOGRAFIE
MOCUTA LIANA
L. ROM
VASILOVICI EMILIA
MATE
DON NELU
BIOLOGIE
MUNTEAN FLORICA
DESEN
MOT ADRIANA
ISTORIE
ITT
Vineri LB.ENG
TORKOS ANTONELA
MATE
DON NELU
FIZICA
BERAR DANIELA
LB.FRANC.
VERES GEORGIANA
CHIMIE
CENTEAN TEODORA
ED.FIZIC.
MOCUTA PETRU
Clasa 7 B

Clasa: 7 B

1 2 3 4 5 6
08:00 – 08:50 09:00 – 09:50 10:00 – 10:50 11:10 – 12:00 12:10 – 13:00 13:10 – 14:00
Luni LB.FRANC.
COJOCARIU IULIA
MATE
DON NELU
FIZICA
BERAR DANIELA
CHIMIE
CENTEAN LILIANA
L. ROM
MANYET CARMEN
ED.FIZIC.
MOCUTA PETRU
Marţi MUZICA
GEICU VIOARA
MATE
DON NELU
LB.ENG
BAN SIMINA
ED.TEH.
ANDEA GHEORGHE
DESEN
MOT ADRIANA
BIOLOGIE
MUNTEAN FLORICA
Miercuri FIZICA
BERAR DANIELA
ED.FIZIC.
MOCUTA PETRU
L. ROM
MANYET CARMEN
RELIGIE
TAUCEAN ALINA
MATE
DON NELU
Joi ISTORIE
ITT
BIOLOGIE
MUNTEAN FLORICA
DIRIG.
MOT ADRIANA
MATE
DON NELU
LB.FRANC.
COJOCARIU IULIA
LB.ENG
BAN SIMINA
Vineri CULT.CIV.
GHERMAN ALINA
GEOGRAFIE
MOCUTA LIANA
CHIMIE
CENTEAN LILIANA
L. ROM
MANYET CARMEN
L. ROM
MANYET CARMEN
DESEN
MOT ADRIANA
Clasa 8 A

Clasa: 8 A

1 2 3 4 5 6
08:00 – 08:50 09:00 – 09:50 10:00 – 10:50 11:10 – 12:00 12:10 – 13:00 13:10 – 14:00
Luni L. ROM
ERDEI ANDREEA
FIZICA
BERAR DANIELA
RELIGIE
TAUCEAN ALINA
CHIMIE
CENTEAN TEODORA
LB.FRANC.
VERES GEORGIANA
ISTORIE
NADABAN RAMONA
Marţi MATE
DON NELU
GEOGRAFIE
MOCUTA LIANA
MUZICA
GEICU VIOARA
BIOLOGIE
MUNTEAN FLORICA
LB.ENG
BAN SIMINA
ED.TEH.
ANDEA GHEORGHE
Miercuri L. ROM
ERDEI ANDREEA
L. ROM
ERDEI ANDREEA
MATE
DON NELU
LB.FRANC.
VERES GEORGIANA
CULT.CIV.
GHERMAN ALINA
DESEN
MOT ADRIANA
Joi FIZICA
BERAR DANIELA
MATE
DON NELU
GEOGRAFIE
MOCUTA LIANA
LB.ENG
BAN SIMINA
DIRIG.
DON NELU
ED.FIZIC.
MOCUTA PETRU
Vineri ISTORIE
NADABAN RAMONA
L. ROM
ERDEI ANDREEA
LB.LAT.
ERDEI ANDREEA
LB.ENG
BAN SIMINA
MATE
DON NELU
CHIMIE
CENTEAN TEODORA
Clasa 8 B

Clasa: 8 B

1 2 3 4 5 6
08:00 – 08:50 09:00 – 09:50 10:00 – 10:50 11:10 – 12:00 12:10 – 13:00 13:10 – 14:00
Luni FIZICA
BERAR DANIELA
L. ROM
MANYET CARMEN
MATE
CENTEAN LILIANA
LB.LAT.
MANYET CARMEN
ISTORIE
NADABAN RAMONA
GEOGRAFIE
MOCUTA LIANA
Marţi LB.FRANC.
COJOCARIU IULIA
MATE
CENTEAN LILIANA
CHIMIE
CENTEAN LILIANA
DESEN
MOT ADRIANA
MUZICA
GEICU VIOARA
CULT.CIV.
GHERMAN ALINA
Miercuri L. ROM
MANYET CARMEN
L. ROM
MANYET CARMEN
FIZICA
BERAR DANIELA
ED.FIZIC.
MOCUTA PETRU
GEOGRAFIE
MOCUTA LIANA
LB.ENG
BAN SIMINA
Joi ISTORIE
NADABAN RAMONA
LB.FRANC.
COJOCARIU IULIA
MATE
CENTEAN LILIANA
RELIGIE
TAUCEAN ALINA
DIRIG.
GHERMAN ALINA
ED.TEH.
ANDEA GHEORGHE
Vineri MATE
CENTEAN LILIANA
L. ROM
MANYET CARMEN
BIOLOGIE
MUNTEAN FLORICA
CHIMIE
CENTEAN LILIANA
LB.ENG
BAN SIMINA
LB.FRANC.
COJOCARIU IULIA
Clasa 9 A

Clasa: 9 A

1 2 3 4 5 6
08:00 – 08:50 09:00 – 09:50 10:00 – 10:50 11:10 – 12:00 12:10 – 13:00 13:10 – 14:00
Luni MATE
DON NELU
BIOLOGIE
MUNTEAN FLORICA
L. ROM
ERDEI ANDREEA
FIZICA
BERAR DANIELA
CHIMIE
CENTEAN TEODORA
LB.FRANC.
VERES GEORGIANA
Marţi LOGICA
BOJIN EMESE
TIC
PARV DIANA
INF
PARV DIANA
LB.ENG
BAN SIMINA
MATE
DON NELU
DES+MUZ
GEICU VIOARA
Miercuri CHIMIE
CENTEAN TEODORA
FIZICA
BERAR DANIELA
L. ROM
ERDEI ANDREEA
MATE
DON NELU
L. ROM
ERDEI ANDREEA
GEOGRAFIE
MOCUTA LIANA
Joi MATE
DON NELU
ED.FIZIC.
MOCUTA PETRU
LB.ENG
BAN SIMINA
FIZICA
BERAR DANIELA
ISTORIE
ITT
RELIGIE
TAUCEAN ALINA
Vineri L. ROM
ERDEI ANDREEA
BIOLOGIE
MUNTEAN FLORICA
MATE
DON NELU
TIC
PARV DIANA
LB.FRANC.
VERES GEORGIANA
Clasa 9 B

Clasa: 9 B

1 2 3 4 5 6
08:00 – 08:50 09:00 – 09:50 10:00 – 10:50 11:10 – 12:00 12:10 – 13:00 13:10 – 14:00
Luni LOGICA
BOJIN EMESE
LB.FRANC.
COJOCARIU IULIA
L. ROM
MANYET CARMEN
MODULE
GROSU LACRIMIOARA
MATE
POPESCU GABRIELA
RELIGIE
TAUCEAN ALINA
Marţi FIZICA
BERAR DANIELA
LB.ENG
BAN SIMINA
BIOLOGIE
MUNTEAN FLORICA
CHIMIE
CENTEAN LILIANA
MODULE
GROSU LACRIMIOARA
MODULE
GROSU LACRIMIOARA
Miercuri LB.FRANC.
COJOCARIU IULIA
MODULE
GROSU LACRIMIOARA
ED.FIZIC.
MOCUTA PETRU
GEOGRAFIE
MOCUTA LIANA
L. ROM
MANYET CARMEN
MODULE
GROSU LACRIMIOARA
Joi MATE
POPESCU GABRIELA
CHIMIE
CENTEAN LILIANA
FIZICA
BERAR DANIELA
ISTORIE
ITT
MODULE
GROSU LACRIMIOARA
MODULE
GROSU LACRIMIOARA
Vineri L. ROM
MANYET CARMEN
LB.ENG
BAN SIMINA
MODULE
GROSU LACRIMIOARA
MODULE
GROSU LACRIMIOARA
MATE
POPESCU GABRIELA
TIC
PARV DIANA
Clasa 10 A

Clasa: 10 A

1 2 3 4 5 6
08:00 – 08:50 09:00 – 09:50 10:00 – 10:50 11:10 – 12:00 12:10 – 13:00 13:10 – 14:00
Luni LB.LAT.
MANYET CARMEN
LB.ENG
BAN SIMINA
MATE
DON NELU
L. ROM
VASILOVICI EMILIA
GEOGRAFIE
MOCUTA LIANA
LB.FRANC.
COJOCARIU IULIA
Marţi BIOLOGIE
MUNTEAN FLORICA
ISTORIE
NADABAN RAMONA
FIZICA
BERAR DANIELA
TIC
PARV DIANA
PSIHO.
BOJIN EMESE
M+D
MOT ADRIANA
Miercuri RELIGIE
TAUCEAN ALINA
LB.FRANC.
COJOCARIU IULIA
L. ROM
VASILOVICI EMILIA
CHIMIE
CENTEAN TEODORA
ISTORIE
NADABAN RAMONA
ISTORIE
NADABAN RAMONA
Joi PSIHO.
BOJIN EMESE
LB.ENG
BAN SIMINA
LB.FRANC.
COJOCARIU IULIA
ED.ANTEPR.
MOCUTA LIANA
L. ROM
VASILOVICI EMILIA
FIZICA
BERAR DANIELA
Vineri LB.ENG
BAN SIMINA
L. ROM
VASILOVICI EMILIA
GEOGRAFIE
MOCUTA LIANA
MATE
DON NELU
ED.FIZIC.
ANDEA ALEXANDRU
Clasa 10 B

Clasa: 10 B

1 2 3 4 5 6
08:00 – 08:50 09:00 – 09:50 10:00 – 10:50 11:10 – 12:00 12:10 – 13:00 13:10 – 14:00
Luni BIOLOGIE
MUNTEAN FLORICA
MATE
POPESCU GABRIELA
LB.ENG
TORKOS ANTONELA
L. ROM
VERESEZAN OANA DOINA
ED.FIZIC.
MOCUTA PETRU
CHIMIE
CENTEAN TEODORA
Marţi LB.FRANC.
VERES GEORGIANA
FIZICA
BERAR DANIELA
MATE
POPESCU GABRIELA
GEOGRAFIE
MOCUTA LIANA
TIC
PARV DIANA
ED.ANTEPR.
MOCUTA LIANA
Miercuri L. ROM
VERESEZAN OANA DOINA
CHIMIE
CENTEAN TEODORA
LB.ENG
TORKOS ANTONELA
MATE
POPESCU GABRIELA
ED.FIZIC.
MOCUTA PETRU
RELIGIE
TAUCEAN ALINA
Joi LB.FRANC.
VERES GEORGIANA
L. ROM
VERESEZAN OANA DOINA
MATE
POPESCU GABRIELA
PSIHO.
GHERMAN ALINA
FIZICA
BERAR DANIELA
INF
PARV DIANA
Vineri FIZICA
BERAR DANIELA
ISTORIE
NADABAN RAMONA
MATE
POPESCU GABRIELA
M+D
LULUSAN ALINA
BIOLOGIE
MUNTEAN FLORICA
Clasa 11 A

Clasa: 11 A

1 2 3 4 5 6
08:00 – 08:50 09:00 – 09:50 10:00 – 10:50 11:10 – 12:00 12:10 – 13:00 13:10 – 14:00
Luni LB.LAT.
BORCAN SABINA ELENA
ISTORIE
NADABAN RAMONA
L. ROM
BORCAN SABINA ELENA
LB.FRANC.
COJOCARIU IULIA
L. ROM
BORCAN SABINA ELENA
LITERATURA UNIVERSALA
BORCAN SABINA ELENA
Marţi LB.ENG
BUDURISAN ANCA
LB.FRANC.
COJOCARIU IULIA
RELIGIE
TAUCEAN ALINA
ED.FIZIC.
MOCUTA PETRU
GEOGRAFIE
MOCUTA LIANA
Miercuri LB.LAT.
BORCAN SABINA ELENA
L. ROM
BORCAN SABINA ELENA
L. ROM
BORCAN SABINA ELENA
SOCIO-UMANE
GHERMAN ALINA
DESEN
MOT ADRIANA
LB.FRANC.
COJOCARIU IULIA
Joi LB.ENG
BUDURISAN ANCA
ISTORIE
NADABAN RAMONA
TIC
PARV DIANA
LB.FRANC.
COJOCARIU IULIA
ED.FIZIC.
MOCUTA PETRU
GEOGRAFIE
MOCUTA LIANA
Vineri MATE
POPESCU GABRIELA
SOCIO-UMANE
GHERMAN ALINA
ISTORIE
NADABAN RAMONA
LB.FRANC.
COJOCARIU IULIA
DESEN
MOT ADRIANA
LB.ENG
BUDURISAN ANCA
Clasa 11 B

Clasa: 11 B

1 2 3 4 5 6
08:00 – 08:50 09:00 – 09:50 10:00 – 10:50 11:10 – 12:00 12:10 – 13:00 13:10 – 14:00
Luni GEOGRAFIE
MOCUTA LIANA
MATE
CENTEAN LILIANA
LB.FRANC.
COJOCARIU IULIA
M3
SICLOVAN CORNELIA
M2
GROSU LACRIMIOARA
ED.FIZIC.
ANDEA ALEXANDRU
Marţi ISTORIE
NADABAN RAMONA
M1
GROSU LACRIMIOARA
ECON.
MOCUTA LIANA
M4
SICLOVAN CORNELIA
L. ROM
VASILOVICI EMILIA
RELIGIE
TAUCEAN ALINA
Miercuri L. ROM
VASILOVICI EMILIA
LB.ENG
TORKOS ANTONELA
LB.FRANC.
COJOCARIU IULIA
M5
SICLOVAN CORNELIA
M2
GROSU LACRIMIOARA
M4
SICLOVAN CORNELIA
Joi MATE
CENTEAN LILIANA
TIC
PARV DIANA
ISTORIE
NADABAN RAMONA
M4
SICLOVAN CORNELIA
ECON.
MOCUTA LIANA
M3
SICLOVAN CORNELIA
Vineri M1
GROSU LACRIMIOARA
MATE
CENTEAN LILIANA
LB.ENG
TORKOS ANTONELA
L. ROM
VASILOVICI EMILIA
M5
SICLOVAN CORNELIA
M4
SICLOVAN CORNELIA
Clasa 12 A

Clasa: 12 A

1 2 3 4 5 6
08:00 – 08:50 09:00 – 09:50 10:00 – 10:50 11:10 – 12:00 12:10 – 13:00 13:10 – 14:00
Luni LB.ENG
TORKOS ANTONELA
GEOGRAFIE
MOCUTA LIANA
EC.APLIC.
MOCUTA LIANA
ISTORIE
NADABAN RAMONA
M2
SICLOVAN CORNELIA
Marţi M1
GROSU LACRIMIOARA
L. ROM
VASILOVICI EMILIA
M9
GROSU LACRIMIOARA
MATE
DON NELU
RELIGIE
TAUCEAN ALINA
M4
SICLOVAN CORNELIA
Miercuri M3
GROSU LACRIMIOARA
MATE
DON NELU
GEOGRAFIE
MOCUTA LIANA
M5
GROSU LACRIMIOARA
LB.FRANC.
COJOCARIU IULIA
ED.FIZIC.
MOCUTA PETRU
Joi LB.ENG
TORKOS ANTONELA
EC.APLIC.
MOCUTA LIANA
L. ROM
VASILOVICI EMILIA
TIC
PARV DIANA
M2
SICLOVAN CORNELIA
LB.FRANC.
COJOCARIU IULIA
Vineri MATE
DON NELU
M3
GROSU LACRIMIOARA
L. ROM
VASILOVICI EMILIA
M4
SICLOVAN CORNELIA
M1
GROSU LACRIMIOARA
M9
GROSU LACRIMIOARA
Clasa XIII Frecvență Redusă