Elevi Admisi in clasa pregatitoare – Etapa1, faza 1, an scolar 2017-2018

Nume
copil
Prenume copil Unit. plan
inscris
Limba de
predare UI
Tip invatamant UI Alternativa
educationala UI
Tip predare UI Nume solicitant Prenume
solicitant
AANIȚEI ANDREI MIHAI  LICEUL TEHNOLOGIC „ION CREANGĂ” CURTICI
OGIC „ION CREANGĂ”
Limba română Masă Tradițional Normal AANIȚEI CRINA  
ANDEA IOANA ȘTEFANIAA  LICEUL TEHNOLOGIC „ION CREANGĂ” CURTICI
OGIC „ION CREANGĂ”
Limba română Masă Tradițional Normal ANDEA MARIANA  
ARDELEAN ANDREI IONUȚ  LICEUL TEHNOLOGIC „ION CREANGĂ” Limba română Masă Tradițional Normal ARDELEAN CĂLINA  
BERGE GABRIEL DARIUS  LICEUL TEHNOLOGIC „ION CREANGĂ” Limba română Masă Tradițional Normal LĂPĂDUȘ FLORENTINA DORINA
IONELA
BODONEA SILVANA ELENA  LICEUL TEHNOLOGIC „ION CREANGĂ” Limba română Masă Tradițional Normal BODONEA SILVANA ANCA 
BRĂNEȚ DENIS   LICEUL TEHNOLOGIC „ION CREANGĂ” Limba română Masă Tradițional Normal BRĂNEȚ MINERVA LOREDANA 
BĂTĂNEANȚ ADELA MARIA  LICEUL TEHNOLOGIC „ION CREANGĂ” Limba română Masă Tradițional Normal BĂTĂNEANȚ IULIA FLORINA 
CAMENIȚĂ ANDREI PETRU  LICEUL TEHNOLOGIC „ION CREANGĂ” Limba română Masă Tradițional Normal CAMENIȚĂ FLORICA LUMINIȚA 
CIUCUR RĂZVAN SEBASTIAN  LICEUL TEHNOLOGIC „ION CREANGĂ” Limba română Masă Tradițional Normal CIUCUR SEBASTIAN PAVEL 
CODREA RALUCA MELISA  LICEUL TEHNOLOGIC „ION CREANGĂ” Limba română Masă Tradițional Normal CODREA VIORICA  
CUCUEȚ MARINA   LICEUL TEHNOLOGIC „ION CREANGĂ” Limba română Masă Tradițional Normal CUCUEȚ MARIA  
CURTUȚ ANDREI   LICEUL TEHNOLOGIC „ION CREANGĂ” Limba română Masă Tradițional Normal CURTUȚ ALINA FLORENTINA 
DANIEL VLAD IONUȚ LICEUL TEHNOLOGIC „ION CREANGĂ” Limba română Masă Tradițional Normal DANIEL OANA DORALINA 
DIACONU ALESIA ȘTEFANIA  LICEUL TEHNOLOGIC „ION CREANGĂ” Limba română Masă Tradițional Normal DIACONU GHEORGHE  
DIHOR HADASSAH SARRA  LICEUL TEHNOLOGIC „ION CREANGĂ” Limba română Masă Tradițional Normal DIHOR CLAUDIU  
DUMITRU PAULA NICOLETA  LICEUL TEHNOLOGIC „ION CREANGĂ” Limba română Masă Tradițional Normal DUMITRU MARIA  
GORONEA BARNA BEATRICE GABRIELA  LICEUL TEHNOLOGIC „ION CREANGĂ” Limba română Masă Tradițional Normal BARNA FLORINA GABRIELA 
IVASCO INES CRISTINA  LICEUL TEHNOLOGIC „ION CREANGĂ” Limba română Masă Tradițional Normal IVASCO IZABELA MARIA 
JICMON EDUARD LEONARD  LICEUL TEHNOLOGIC „ION CREANGĂ” Limba română Masă Tradițional Normal JICMON IULIANA CLAUDIA 
KOZMA ADELIN CLAUDIU  LICEUL TEHNOLOGIC „ION CREANGĂ” Limba română Masă Tradițional Normal KOZMA ADELINA CODRUTA 
MARCHIDAN OTILIA MARIA  LICEUL TEHNOLOGIC „ION CREANGĂ” Limba română Masă Tradițional Normal MARCHIDAN ADRIANA TEODORA 
MARCU CĂTĂLIN ANDREI  LICEUL TEHNOLOGIC „ION CREANGĂ” Limba română Masă Tradițional Normal MARCU ANA MARIA 
MATEA GHEORGHE KAROL  LICEUL TEHNOLOGIC „ION CREANGĂ” Limba română Masă Tradițional Normal MATEA GHEORGHE  
MIHALCA DANIEL SAMUEL  LICEUL TEHNOLOGIC „ION CREANGĂ” Limba română Masă Tradițional Normal MIHALCA CORNELIA MIHAELA 
MOCAN ANDREI IOAN  LICEUL TEHNOLOGIC „ION CREANGĂ” Limba română Masă Tradițional Normal MOCAN LUCIAN FLORIN 
POPESCU VLAD ANDREI  LICEUL TEHNOLOGIC „ION CREANGĂ” Limba română Masă Tradițional Normal POPESCU LILIANA TEODORA 
POPESCU SAMUEL   LICEUL TEHNOLOGIC „ION CREANGĂ” Limba română Masă Tradițional Normal POPESCU ADRIANA  
RUS IULIAN ȘTEFAN  LICEUL TEHNOLOGIC „ION CREANGĂ” Limba română Masă Tradițional Normal MACIUHA CAMELIA  
SABĂU ALESIA   LICEUL TEHNOLOGIC „ION CREANGĂ” Limba română Masă Tradițional Normal SABĂU GABRIEL GHEORGHE 
SAZARAZ ROBERT CASSIAN  LICEUL TEHNOLOGIC „ION CREANGĂ” Limba română Masă Tradițional Normal SAZARAZ ANDREEA MIHAIELA 
SPATAN EVELYN   LICEUL TEHNOLOGIC „ION CREANGĂ” Limba română Masă Tradițional Normal SPATAN LIGIA DENISA 
TOTH ARON   LICEUL TEHNOLOGIC „ION CREANGĂ” Limba română Masă Tradițional Normal DOKMAN BRIGITTA  
TRUȚA MIHNEA IOAN  LICEUL TEHNOLOGIC „ION CREANGĂ” Limba română Masă Tradițional Normal TRUȚA OCTAVIA  
UIEGAR AMEDEIA REBECA  LICEUL TEHNOLOGIC „ION CREANGĂ” Limba română Masă Tradițional Normal UIEGAR SERGIU EMANUEL 
ZAGHI VIVIAN ALESSIA  LICEUL TEHNOLOGIC „ION CREANGĂ” Limba română Masă Tradițional Normal VASVARY BRIGITTE
INGEBORG 
ZAHARIE PAUL ANDREI  LICEUL TEHNOLOGIC „ION CREANGĂ” Limba română Masă Tradițional Normal ANDEA ANA-MARIA  
ZAINIA DARIA ANDREEA  LICEUL TEHNOLOGIC „ION CREANGĂ” Limba română Masă Tradițional Normal ZAINIA OANA CORNELIA 
ZUBA IULIA   LICEUL TEHNOLOGIC „ION CREANGĂ” Limba română Masă Tradițional Normal ZUBA ADRIAN  
ȚIȚIRIG ALEXANDRA FLORINA  LICEUL TEHNOLOGIC „ION CREANGĂ” Limba română Masă Tradițional Normal ȚIȚIRIG VIORICA ILEANA